Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen Sivil Toplum ve Sosyal Girişimcilik Projesi faaliyetleri kapsamında sosyal etki değerlendirmesi eğitimleri tamamlanmıştır.
ASBÜ-SİM Müdür Yardımcısı Ülkü Neslihan Aktaş tarafından düzenlenen eğitimde katılımcıların fikirleri doğrultusunda proje önerisi geliştirilmiştir. Ekipler halinde veya bireysel olarak geliştirilen proje fikirleri ile Ankara Kalkınma Ajansı eğitimlerine başvuru yapılmıştır.
![.](/sites/arastirma_merkezleri/sim.asbu.edu.tr/files/inline-images/DSC00271.jpeg)